UP UP UP - co to za magiczne słówko
Nie tylko angielski, ale i slang wrogiem Hamsa SP

SP2LIG pisze:

Wystarczy posłuchać dukania polskich wycieczek poza granicami Najjaśniejszej

"Trochę" przesadzasz, Polacy są narodem z jedną z najlepszych znajomości języków a głównie właśnie angielskiego.

Czy ja piszę że przesadzasz jak robisz to często. Ja dałem konkretne przykłady, nigdy nie byłeś np. w Rzymie i wielu innych miejscach tu niewymienionych i czy nie słyszałeś dukających Polaków, nigdy nie byłeś w paśmie 80 i 40m i tam również nie słyszałeś dukania ????

Oczywiście, od 1989 jak skończył się burdel sowiecki w Najjaśniejszej i pachołki moskiewskie zostały odsunięte od koryta to ktoś mądry podjął decyzję o nauczaniu obowiązkowym dzieci i młodzieży w szkołach języków zachodnich. Dzisiaj jest tego pozytywny efekt. Na dzień dzisiejszy młodzi ludzie totalnie nie mają problemów z j angielskim.