Sympozjum Gajów 2017 - Informacje ogólne
Brak wolnych miejsc noclegowych w Gajowie
Wyższą szkołą jazdy i wtajemniczenia jest zrobienia przemiennika tak żeby działał dobrze jęzor Względnie uruchomienie i zestrojenie MMDVM żeby nie musieć kupować fabrycznego przemiennika DMR również jęzor Ale odchodząc od takich tematów, bo zaraz zacznie się przepychanka kto ma większego...

Chodzi mi o to, że przy takiej dopałce byle jaka antena daje EIRP >> 10kW. Przy długiej jadzi albo jakiejś parabolce idzie wyciągnąć powyżej 1 megawata. Ja tam w jakieś fanatyczne opowieści o rakach mózgu nie wierze ale... Jest faktem, że fale elektromagnetyczne (w szczególności mikrofale) grzeją. I to grzanie się może np. uszkodzić siatkówkę jak się popatrzy w wylot pracującego falowodu. A tutaj przy takich mocach to nawet listek boczny może zrobić kuku komuś w pobliżu jak będzie za blisko stał. Chodzi mi o zachowanie jakiegoś minimalnego BHP przy pracy czegoś takiego. Bo jednak w większości przypadków w pobliżu mieszkają jacyś ludzie.