Wymiana tranzystorów RD70HVF1C-121 w radiu...
    sq6ade pisze:

Jeśli działają równolegle usuń uszkodzony i ponadawaj. Jeśli będzie ok wymień tylko uszkodzony. To jest wersja ekonomiczna.
Przykład może wydawać się "głupi" ale przydatny,naprawiamy silnik w samochodzie,i do wymiany mamy 1 tłok ponieważ ciśnienie w cylindrze wynosi 1-> 7-barów a w 2-> 3-bary, ile tłoków musimy wymienić??? zaznaczam że słabe ciśnienie to wina tłoków.Znamionowe ciśnienie powinno wynosić 13 barów. Przykłady można mnożyć . to samo dotyczy amortyzatorów w samochodach ,większość ludzi wymienia ten słabiej tłumiący,nic bardziej mylnego.
Więc myślę że wersja ekonomiczna jest nie do przyjęcia,niestety przez takie połowiczne rozwiązania na półce w moim serwisie czeka w kolejce 6 radiostacji.pomysł