SP UKF Klub
Klub PZK
    sp6hed pisze:

    Zenku wkońcu przestań jątrzyć . Bardzo dobrze się stało pogonić to towarzystwo jak najszybciej.

    Mój apel do kol. UKF-owców . Natychmiast zjazdy PK-UKF organizować na łosiu

    Tomek SP5CCC zrobił pierwszy krok we właściwą stronę BRAWO !!!!

    Kto jest tego samego zdania co ja ?


Zdzisław, z całym szacunkiem, gdyby zastosować Twoje pojęcie "jątrzenia" to wszyscy na tym forum jątrzą, oczywiście są mistrzowie i daleko mi do nich.
Co do organizacji Zjazdów PK UKF w czasie trwania imprezy ŁOŚ to był już taki precedens. Tylko jak to się ma to do twierdzenia, że PZK niczego dla PK UKF nie świadczy ? Przecież teren, infrastruktura itp. to sprawa między innymi PZK, a PK UKF (organizacja zewnętrzna) nic w tym przypadku nie daje.
Tomek SP5CCC zrobił pierwszy krok (oświeć mnie jaki), ale czy we właściwą stronę, to już bym dyskutował. Może ten pierwszy, właściwy krok to powinno być zadbanie o to, aby w KRS był właściwy wpis. Przecież ma doświadczenie, zakładał niejedno stowarzyszenie i fundację. Jako sekretarz Zarządu PK UKF nie wykazał się jednak ( inni również ) i naraził PK UKF na kłopoty związane nie tylko z organem rejestrującym. Jeśli się nie mylę stowarzyszenia składają sprawozdanie do US i kto te sprawozdania podpisywał ? A to już Ustawa o Rachunkowości i inne przepisy. Oczywiście PK UKF jest tak niszową organizacją, że żadnych poważnych konsekwencji raczej nie przewiduję, może pogrożenie palcem. A miałem nie pisać o PK UKF, w sumie zasłużonej i sympatycznej organizacji, której członkiem byłem przez wiele, wiele lat. HF1D ma rację, niech sami rozwiązują swoje problemy. Przepraszam, Zdzisław mnie sprowokował.

73, Zenek


  PRZEJDŹ NA FORUM