Papież Franciszek w Fatimie
Stacje okolicznościowe
    rad_n pisze:

SQ6DGT pisze:

Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę o tym co się katolikom wydaje, piszesz z autopsji czy jak ? Pytałeś się katolików, robiłeś jakąś ankietę ?

I się nie dowiesz, bo nie mam ochoty na niekończącą się dyskusję. Moje stanowisko odnośnie religii na pasmach amatorskich jest chyba jasne i jednoznaczne. Ogólne poglądy na temat katolicyzmu chyba też. Jeśli chcesz mnie "nawracać", to możesz to sobie spokojnie darować.

Edit: Nie mam nic przeciwko Katolikom pod warunkiem, że nie pchają się ze swoją wiarą bezpośrednio bądź pośrednio w moje życie, w edukację moich dzieci, czy na pasma amatorskie, że przywódcy duchowni Katolików nie pchają się w politykę naszego państwa (bo ślubowali posłuszeństwo Watykanowi a nie wierność Polsce).

Ty piszesz różne rzeczy o katolikach, o tym co myślą lub w co wierzą ... tak jakbyś coś wiedział, może się jednak mylę.
Zauważ, że ja w moim pierwszym poście nie pisałem NIC o katolicyzmie, ani słowa. W państwie w którym ja żyję do wychowania moich dzieci pchają się na chama wyznawcy "multi-kulti" , religii "gender" i "globalnego ocieplenia" oraz eko-kultu matki ziemi :-) Ciekawe komu oni ślubowali wierność ...