Papież Franciszek w Fatimie
Stacje okolicznościowe
    SQ3MIS pisze:

Strasznie mnie ciekawi związek między krórkofalarstwem a wycieczkami przywódców sekt religijnych. Już tu jeden dziś zapraszał aby się (chyba po propagację oczko ) udać na Jasną Górę a teraz to. Religijne oczadzenie nie omija nawet tak neutralnego światopoglądowo hobby. A szkoda.

Najpierw sie z toba zgodze,bo podejscie do kazdej religii mam takie samo. Nie ma dla mnie znaczenia czy ktos chce dmuchac koze w imie Allaha czy ministranta w imie JEzusa. Pamietasz jak nasi hamsi dostawali swira z Santo Kremowko Patrono Pedofilo de Secundo ? Co tydzien jakas nowa stacja. A to ku czci twardego,a to miekkiego stolca papieza. Bylo, minelo.

Teraz z innej beczki: mam lacznosci z wieloma stacjami ku czci Wielkiego Polaka i Obroncy Gwalcicieli Dzieci ... robilem qso,bo fajne,pamiatkowe kartki byly.

Niestety nie da sie czlowieka oddzielic od ideologii. Sa stacje okolicznosciowe ku czci przywodcow roznych ideologii. Taki lajf. Jedni z nimi robia QSO, inni nie.

Pamietasz jak sie jankesom nie udala rozpierducha na UPAinie i Wschodnia czesc sie zbuntowala? Wtedy wielu ludzi mowilo,aby nie brac udzialu w RDX. Takie zachowania,sekciarstwo itp zawsze bylo. Niestety.