Witam wszystkich SQ1SGB
Bogdanie,
cokolwiek nie powiemy nt nie zmienimy faktu że HF0POL jest stracony dla Arctowskiego for ever!!! wszystkie kolejne wypowiedzi zarowno kol SP9GMK jak i jego adwokatow tylko potwierdzają powyzsze przypuszczenie. te dyrdymały o zajęciu aby ktoś go nie uzył to bajki dla grzecznych dzieci. wiesz kto go użył ano taki świezo upieczony internetowy "krótkofalowiec". gdyby choc raz w życiu usłyszał na direct HF0POL i pile-up to może miałby jakiekolwiek wyobrażenie a tak to tylko dyrdymały internetowe. to coś z rodzaju ... a u was bija murzynów... mam nadzieję że kol. Sebastianowi uda sie wyjść w eter i pojawią sie kolejni "hardcorowcy" chętni tam pojechac i popracowac pod nowym znakiem. Trzeba pomóc Sebastianowi na ile potrafimy aby wyszedł w eter i przywrócił King George Island ponownie w eter. Jeśli masz odrobine czasu - zaelefonuj do UKE i skonsultuj jak prawidłowo powinno wyglądac jego pozwolenie aby było tez uznane przez DXCC. serce boli ale HF0POL trzeba odesłac do archiwum a po drugie od czasu do czasu przypominac iz był okres jego aktywności. z koniem nie ma co sie kopac. w kopaniu jest lepszy o ile nie mistrzem. Szkoda "nafty" i tyle.
udanego weekendu
jacek sp9ikf