Indoktrynacja na pasmach
    sq8pkj pisze:

    nawiedzonych w tym kraju jest bez liku, a co najgorsze to Ci którzy uważają się za Tych jedynych i słusznych w swych przekonaniach są najmniej tolerancyjni... czym więcej czasu spędzają na kolanach tym więcej jadu mają w sobie... uzurpują sobie prawo do wszystkiego a innych uważają za "gorszy sort"... niewierzący, muzułmanie, żydzi czy inni są traktowani przez nich jako "trąd"... i tu swego rodzaju kuriozum, sami by wierzyć w to co wierzą i by móc przestrzegać zasad swej wiary potrzebują do tego narzędzi i sankcji prawnych, jednocześnie zmuszając do nich pozostałych... to smutne, ale puki co pozostaje zmienić pasmo, częstotliwość czy wyłączenie radia. tylko dlaczego? dlaczego mamy nie korzystać ze swych przywilejów i praw, w imię czego, skoro Ci rzekomo "wybrani" nas nie szanują... wiara to sprawa indywidualna i taką powinna zostać... na dysputy religijne czy światopoglądowe jest określony czas i miejsce ale na pewno nie jest to pasmo amatorskie... niestety tak wygląda szacunek w wydaniu tych co o pokorze, miłosierdziu i miłości powinni wiedzieć najwięcej... a przecie jest napisane w ich świętej księdze: "jeżeli chcesz się modlić, to zamknij się we własnej izbie, wznieś oczy ku górze i wołaj imienia pana"... komentarz dalszy zbyteczny... ale trzeba rozumieć co się czyta i słyszeć co się mówi oraz widzieć to co do koła nas.........


Podkreśliłem w twoim wpisie zdanie, które mnie zastanawia. Czyli tych dwóch Kolegów, o których mowa w pierwszym poście założonego wątku szerzyli mowę nienawiści w paśmie 80m?

Rozumiem, że założyciel tego tematu (również w pierwszym poście) pisze z miłością do bliźnich takie słowa jak: dwóch nawiedzonych, jedynie słusznej sekcie, ten kraj już tak zidiociał, czy ludzie już rozum zamieniają na g....no No tak. Mowa miłości, życzliwości i miłosierdzia dla bliźniego.

Chyba mniejsze zgorszenie na paśmie ci dwaj krótkofalowcy wywołaliby gdyby zamiast mówić o tym co mają w sercach, mówili by o prostytutkach, która jest w miarę fajna i tania. Wtedy Ci co podnoszą takie larum z powodu rozmowy o Kościele przyjęli by to jako niegroźną rozmowę dwóch starszych panów o przymiotach wyżej wymienionych pań i co najwyżej skwitowali by to uśmiechem.

A jeszcze nie tak dawno ci co najgłośniej krzyczą na Kościół Katolicki, w latach osiemdziesiątych stali jako pierwsi na plebanii w kolejce po dary z Zachodu.


  PRZEJDŹ NA FORUM