Aktualny stan członków PZK.
[quote=SQ9JXB]
    SP5ELA pisze:

SQ9JXB pisze:

Mac

Werbujesz na stanowisko Admina Portalu PZK tak?

No to powiedz mi czy SIWZ jest już sklecone?

Bo SP5ELA tego nie może zrobić , - nie ma do tego uprawnień -od tego jest Prezydium ZG PZK - to raz, a dwa to jak sam pisze nie do końca wie o co chodzi z tym Administrowaniem. pan zielony

Temat członków PZK zostawcie bo sami już się gubicie w tym wszystkim.

Siadać do SIWZ - i napisać to wreszcie.

P.S. SN0HQ - wywalić z tego skoro to prywatny sprzęt i niech sami to Administrują.

Drogi Kolego Janku!

SP5ELA jest nadadministratorem i może wszystko.
    Gdzie to wyczytałeś, że SP5ELA nie może napisać SIWZ?
    Za chwilę ogłoszę "KASTING na ADMINISTRATORA". Zabronisz mi ogłoszenia kastingu?

Szefem Komisji Wysokiej Kastingowej będzie szefowa firmy RF POLAND, a zastępcami szefowej będa dwie jednostki robocze: SP9MRN i SP5ELA. Prezydium nie będziemy do tego brali.

73 Zygi SP5ELA

* Dobra - Mac, chyba musimy założyć nowy temat na forum.

SP5ELA -jesteś tylko szeregowym członkiem PZK i niczym więcej. Sam zrezygnowałeś z Administrowania Portalem PZK tak czy nie?. I jesteś tylko tymczasowo Adminem a nie nadadminem prawda?

Castingi organizuj sobie jakie chcesz. Casting a SIWZ to diametralnie wielka różnica.
A SIWZ może napisać tylko Prezydium ZG PZK - lub upoważniona pisemnie do tego kompetentna osoba.
I trzeba wiedzieć co się chce a nie wymyślać cuda niewidy.

P.S. Wasza pisanina zaczyna przeradzać się w dziecinadę. Bądźcie poważni.[/quote]

Drogi Kolego Janku!

Z tą "prawdą" to różnie bywało. Podobno są różne "prawdy". Nawet taki aforyzm jest w obiegu z tą "prawdą".

Nie odnajduje w Statucie PZK pojęcia "szeregowy członek". To twój wymysł, czy wymysł tow. AKI-ego?
Brakuje też definicji pojęcia "nieszeregowy członek". Możesz nad tym zagadnieniem popracować. Aktualnie pracuje Komisja Statutowa i przyjmuje wszelkie konstruktywne wnioski.

Skąd zdobyłeś informację, że ja zrezygnowałem z administrowania Portalem PZK? Nie mogę sobie przypomnieć, abym zrezygnował. Masz jakieś pismo z moim autografem? Choć nie mogę wykluczyć ataku kolesia Alzheimera. Być może nadszedł ten moment. Nie lubię medyków, i staram się nie oddawać im kasy. Masz może jakieś opracowane testy?

Adminem nie jestem, bo kiedyś jakoś tak skrótowo i nieopatrznie podpisywałem się "Admin PZK", to mnie skrytykowano. Pewnie słusznie.

Jeżeli chodzi o "Kasting na Administratora", przez duże "A", to oczywiście będzie SIWZ. Koledzy forumowi pomogą to opracować, nawet już są prototypy tego SIWZ.
Powiedz nam - gdzie wyczytałeś, ze SIWZ może opracować tylko Prezydium ZG PZK? Aha, jeszcze "kompetentna osoba". Masz jakieś propozycje wyłonienia tej kompetentnej osoby? Może samobójstwo zbiorowe załatwi sprawę?

Do kogo apelujesz? Od kiedy pisanina po forach nie była/nie jest dziecinadą? Kto tu ma być poważny? Może wujek Google?

73 Zygi SP5ELA
NadAdministrator