Aktualny stan członków PZK.
[quote=rad_n]
  SP5ELA pisze:

   sp9mrn pisze:

   Ależ wiem ;-)

   MAc

   PS

   Dla wyjaśnienia - jak na razie zgłosił się jeden kandydat na administratora PZK. Co prawda jego oczekiwania są nieco inne niż moje możliwości, ale skoro już jest... ;-) to oczywiście SP3MEP. Dziękujemy.
   Czekamy na kolejnych - wiecie, mało roboty, wielka kasa, szybkie samochody, piękne kobiety. Weź swój los we własne ręce. Zadzwoń teraz - 080033.... a nie, to nie ten numer...  Czy SP3MEP ma jakieś uzdolnienia informatyczne?
  SP3MEP - daj głos. Z SP3MEP mam w logu 27 QSO! Wydaje mi się, że MEP szalał w zawodach w okresie świątecznym.

  Zygi SP5ELAPrzede wszystkim SP9MRN nie ma stosownych umiejętności, aby dobrze ocenić kandydata (PBS i Canis owszem), co już wykazał swoimi "superpomysłami" na przykład dyskusji o wiarygodności e-maili pisząc "jak nie masz dostępu do swojego konta e-mail, to możesz skorzystać z pomocy kolegi" (każdy techniczny od razu z automatu prześledzi alternatywne warianty w poszukiwaniu luk takiego podejścia, na przykład "a co jeśli ktoś nie lubi MRN-a i napisze ze swojego 'zautoryzowanego' adresu coś w rodzaju 'Cześć, tu MRN, padła mi skrzynka, więc piszę od SN0XXX, potrzebuję .....' ") i paroma innymi bardzo szczęśliwy
Pewne rzeczy same rzucają się w oczy. Tak jak w kontekście radiowym po moich wypowiedziach każdy wytrawny krótkofalowiec natychmiast się zorientuje, że nie mam 30-letniego stażu pracy, stacji klasy big-gun i nie zajmuję czołowych miejsc w międzynarodowych contestach, tak samo działa to w branży IT bardzo szczęśliwy

Edit: Co nie znaczy, że MRN jest na przykład złym "pracodawcą" - to zupełnie różne sprawy, nie trzeba być dobrym piekarzem aby być dobrym szefem piekarni oczko[/quote]OMG!!!!!!!!!!!!!!!!
rad_n aleś pan pojechał po .. MRN-ie!

Słuchaj, i ponownie muszę ci napisać: mylisz się znowu! Znowu mnie zmuszasz! Nie lubię ciebie!
Tylko proszę nie używaj wyświechtanej odpowiedzi pt. "czytanie ze zrozumieniem". To już się wyeksploatowało, zaczęli tego używać ci, którzy mało co rozumieją.

Otóż dyskusja jest nad problemem "administratora PZK". Ten administrator nie jest stricte administratorem w klasycznym tego słowa rozumieniu. Już kilku się zorientowało o co chodzi, oczywiście nie do końca. Bo jest tylko jeden człek na świecie, który wie, o co chodzi, albo nawet sam może nie do końca to wiedzieć.
I tutaj SP9MRN ma zdecydowaną przewagę nad specjalistami administratorami-informatykami, bo "kuma o co biega", a tamci niekoniecznie "kumają". Czy teraz kumasz o co biega?
A te szczegóły, które przytoczyłeś są bez większego znaczenia. MRN to GAD, który lubi się bawić w "kotka i myszkę". Nawet może się ugryźć we własny ogon! (Oczywiście nasączony dobrym gatunkowo alkoholem).

73 Zygi SP5ELA


  PRZEJDŹ NA FORUM