Umowa RF Poland
    wbielak pisze:

sp9mrn pisze:

Po pierwsze - opowieści tekstowe o piciu są mocno zbliżone do zdjęć z alkoholem, więc uważam was za hipokrytów.
      Po drugie - co się dzieje przy stoliku zostaje przy stoliku - chyba, że wychowałem się w innych czasach, gdy jeszcze pamiętano Boziewicza nie tylko z nazwiska ale i z tego jaki był przekaz tego co spisał.

Z tego też powodu powstrzymałem się od opisów.

sp9mrn pisze:

Celowo nie cytuję, przynajmniej bezkarnie skasuję posta = co i Wam doradzam, bo jak przeczytacie za parę godzin, to nie do końca będziecie wiedzieć, czy napisaliście to co chcieliście napisać.

Nie mam zwyczaju kasować wpisów.
    I masz rację. Robi się niedobrze.
    Potwierdziło się niestety stare porzekadło o dyskutancie sprowadzającym do swojego poziomu i pokonującym siłą doświadczenia.

Pozostaje przeprosić czytających że dałem się wciągnąć w dyskusje na poziomie dwunastolatka.

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że się starałem
      wbielak pisze:

Ale proszę Cię. Zachowajmy się jak rozsądni ludzie i nie prowadźmy tego typu dyskusji. Zwłaszcza na forum bo jak sądzę nikogo nie interesuje kto z kim i ile.
      Zwróć uwagę że celowo pomijam szczegóły.

Dalej postaram się już tylko merytorycznie.

Aha "postaram się..", "na moje usprawiedliwienie..". No dzieci..
Złóż weksel gwarancyjny, wtedy będziemy rozmawiać. Na was nie ma innego sposobu, bo nie wytrzymujecie ciśnienia.

Po takich deklaracjach, to wiesz, jak by ci to powiedzieć..