Umowa RF Poland
    SQ3GJH pisze:

SQ9JXB pisze:

Szanowny Kolego.

Niechcący pokazałeś jak Twój Prezes OT-73 (SP5ELA) działa.
      Dla swoich członków potrafi załatwić rejestrację na Portalu PZK nawet z innym emailem. A dla reszty pokazuje rogi i działa według swego widzimisię (a podobno za zgoda Prezesa PZK w co wątpię) .

I jeszcze jedno - Kolego SQ5JUP

Jak zabierasz głoś w temacie - to - jak to pisał SP3ELA - odrób lekcję.

Czytając jego maila miałem to samo skojarzenie.
    Ja zwykły szarak gdzieś ze Śremu mam spierd**** pomimo, że przy zapisywaniu do PZK podałem maila, którym później chciałem się zarejestrować
    na stronie PZK.ORG.PL a Kolega "administratora", z którym jak Google podpowiada się znają i jeżdżą na wycieczki do Łodzi i Pabianic zrobił dla niego wyjątek (nalewka i rozmowa zdziałała cuda).

W kolejności alfanumerycznej: SQ3GJH, SQ9JXB.
Obu wam rozum całkiem odleciał! Jesteście jak dzieci.

Nie przeszliście testu "JUP-a". "JUP" to sprytny i inteligentny człowiek. Wypuścił Was w maliny.. Sorry Winnetou.
Dla ułatwienia przypomnę, że piszemy na forum pki.

Nie ma takiej możliwości (to na co w naiwności się daliście nabrać), łapówki, prezenty, kumoterstwo, znajomości, przekupstwo, kolesiostwo, etc. - nie wchodzi w rachubę. Administrator to jest "maszyna", bezduszna, apolityczna, bezwyznaniowa, bezpaństwowa. Administrator działa wg. ustalonego standardu pracy. Administrator wyższego poziomu sam sobie wyznacza standardy pracy. Standardy pracy zazwyczaj nie są też objęte umowami. To jest inny poziom sofistykacji.

73 Zygi SP5ELA[/quote]

Administrator wyższego poziomu - dobre sobie. Przez lata bycia Adminem Portalu PZK pokazałeś jakim jesteś cienkim Adminem - to jednak tylko przedszkole.

Nie masz pojęcia o sofizmie a wypisujesz jakieś bzdury o innym poziomie sofistykacji.