Komisja finansowa ZG PZK.
  rad_n pisze:

   SWL_SP5 pisze:


   Jeśli w/w dokumenty PZK są dostępne publicznie na stronie źródłowej to ich publikowanie na nieautoryzowanych stronach jest tylko przykładem, że uwielbiasz siać zamęt na forum.


  Nie rozumiesz albo udajesz idiotę bardzo szczęśliwy Czymś innym jest publiczna natura dokumentu a czymś innym jest to czy dokument jest gdzieś opublikowany. Dokumenty finansowe PZK są ze swej natury publiczne (w rozumieniu ustawy o dostępie do informacji publicznej) ale nie są nigdzie przez PZK publikowane.
Rozumiem czym są "dokumenty publiczne" ale po co je umieszczać na własnej stronie a potem wklejać linka z odnośnikiem do siebie skoro można było od razu dać na forum link do strony źródłowej?..


Ja bardziej uważam, że umowa pomiędzy "RF Poland a PZK" nie była dostępna publicznie a Canis otrzymał od kogoś tą umowę (nie chcę wiedzieć jakimi kanałami) którą następnie zarchiwizował na swojej stronie a potem pokazał ją na forum.


Jeśli w/w umowa nie była dostępna publicznie to Canis nie miał prawa jej publikować co sam zresztą już dzisiaj napisał, cytuję:

  canis_lupus pisze:


  Wiesz co? Masz rację, nie powinienem. Jeszcze dzisiaj usunę wszystkie dane dotyczące PZK. Łącznie z całym archiwum cyfrowym na które w PZK miejsce się nie znalazło więc grzecznościowo udostępniłem miejsce na SWOIM PRYWATNYM serwerze podpiętym dla mojej wygody pod domene UP.

  Reszta kolegów z PZK na pewno będzie Ci bardzo wdzięczna.
  PRZEJDŹ NA FORUM