Komisja finansowa ZG PZK.
  SWL_SP5 pisze:


  Jakbyś rzeczywiście liczył się z dobrym imieniem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (w którym Ty lub Twoja Ex pracuje), to nawet własnego serwera nie podpinałbyś pod domenę UP KRAKÓW, ale ja myślę, że zrobiłeś to celowo ponieważ w razie problemu takiego jak dziś (np. publikacja dokumentów finansowych PZK bez zgody), wychodzisz obronną ręką z całego zdarzenia bo przecież pliki są usunięte ale zapominasz o tym, że dane w pamięci podręcznej m.in. Google-a pozostają..


  Pamiętaj (bo chyba raczej nie jesteś tego świadomy), że nawet jak podepniesz swój serwer pod domenę UP KRAKÓW (http://lupus.up.krakow.pl/~lupus/glodowka/) to i tak wyszukiwarka powiąże dane z twojego serwera z domeną UP KRAKÓW, przez co znalezienie interesujących danych zajmie potencjalnej osobie kilka sekund.  canis_lupus pisze:


  Moje relacje z up to jest moja sprawa i Tobie nic do tego. Jeśli Ci się coś nie podoba to zawsze możesz napisać do admina: admin@up.krakow.pl
  Ale donosów na mnie było juz wiele, przyzwyczaili się.

  A informatyki to Ty mnie raczej nie ucz.

  Edit: Nadal zarzut o bezpodstawne nazwanie mnie kłamcą obracasz w "a u was murzynów biją".Nie chce mi pisać do admina UP KRAKÓW..


Ponadto, nie rób z siebie teraz takiego urażonego człowieka w tym i innych wątkach, ponieważ do chwili obecnej nie otrzymałem odpowiedzi - na jakiej podstawie publikujesz dokumenty finansowe PZK na swoich stronach?


ps.
Canis - nie mam zamierzam prowadzić z tobą dyskusji na temat informatyki, ponieważ porządny administrator nie podpina swojej prywaty pod domenę swojego pracodawcy..  PRZEJDŹ NA FORUM