Komisja finansowa ZG PZK.
  SWL_SP5 pisze:

   canis_lupus pisze:


   Tu by się tylko Admin mógł wypowiedzieć o co go bardzo proszę, niestety nie jestem w stanie w inny sposób udowodnić kiedy zmodyfikowałem mój post. A jeśli byś miał przynajmniej zielone pojęcie o temacie, to wiedziałbyś, że modyfikacja linka jest niezależna od obecności danych na serwerze.  Na chwilę obecną mówimy o pliku zip o nazwie "UMOWA_RF_Poland" który zniknął momentalnie ze strony http://lupus.up.krakow.pl/~lupus/UMOWA_RF_Poland.zip zaraz po tym, jak opublikowałem tego posta: http://sp7pki.iq24.pl/podglad_posta.asp?id_komentarza=2416316


  Ja pobrałem w/w dokument o czym informuje sam Windows:


  ..ale kolega Greg po 2 godzinach już nie mógł tego dokumentu pobrać więc.. plik został dzisiaj usunięty przez ciebie canis.  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że publikuje się dokumenty finansowe PZK najpierw na serwerze Uniwersytetu Pedagogicznego (co widać powyżej) a potem na dropboxie..Mówimy o czymś innym, zarzuciłeś mi edycje posta dzisiaj nazywając "kłamczuszkiem".
Co do publikacji - PZK może mnie pozwać jeśli ma ochotę. Ja zresztą też, co planowałem, ale zostałem poproszony, żeby tego jednak nie robić.
Nadmienie tylko, że PZK jako OPP jest zobowiązana do udostępniania dokumentów finansowych w trybie dostępu do informacji publicznej.


  PRZEJDŹ NA FORUM