Szyfrowanie w DMR
Można, nie można?
[quote=sq5ebm]
    katowiczaninsq9dhp pisze:

Maciek i Adrian...wydaje Wam się ze robicie "dobra robotę" ...a powiem i powtórzę ze wkładanie kija w mrowisko,czasem bywa przykre dla wszystkich co wokoło..oby się to za chwile nie odwróciło przeciwko.

Robisz odkrecanie kota ogonem,ale po tym jak 2+2=4 jest dla ciebie zaszyfrowane i moze oznaczac "Rozowego slona z czarna fujara",to usystematyzuje ci sprawe:

1. Banda niedouczonych ludkow wpaja ludziom mitologie
2. Przez dzialanie w/w robi sie balagan
3. "Wyszkoleni" przez w/w ludzie nie maja pojecia o obowiazujacych ich przepisach,bo Bandzie wygodniej,aby ktos lykal ich mitologie i podbudowywal ich nadmuchane ego niz znal prawde
4. Ktos zaczyna to zauwazac, docieka prawdy, wykazuje,ze Banda jest szkodliwa i swoja mitologia szkodzi
5. Banda zaczyna panikowac i odkrecac kota ogonem,oczerniac,grozic i ciskac sie jak wesz na psim ogone.
6. Banda zaczyna tracic zdobyty na klamstwie szacunek

and so the story goes, didadi didadidadi

Pomiedzy wplatuja sie oszolomieni,niedouczeni,wierzacy w mitologie i ciskaja sie,nie przyjmuja faktow.

Jeżu kolczasty... wlasnie sobie zdalem sprawe,ze tak ci to zaszyfrowalem,ze do nastepnej zimy nie ogarniesz.[/quo

Widze ze stosujesz zasadę "Jak potrafisz pchaj się na afisz" powodzenia...
ps.temat BANDA mnie zaiteresował...przy okazji prosze o wiecej info.

PRZEJD NA FORUM