Jakie pasmo "do lasu" ?
    SQ5AM pisze:

[
    Zobacze to pismo z UKE? Czy tylko tak sobie naklepałeś bajkę o nim na forum, żeby nabić sobie posta?

Jestes fantasta! ;-)

To jest stara metoda, spotykalem ja ponad dekade temu : JA TAK MOWIE I TO JEST PRZEPIS! NP kol. koordynator ukf twierdzil,ze jest oficjalnie wyznaczony przez URTIP do bycia koordynatorem. Poprosilem o kwity - nie doczekalem sie. Urtip tez sie zdziwil.
Zapytalem o rozne wymogi nt naszej sluzby. Starzy hamsi powiedzieli,ze prawo jest "takie i takie". Poprosilem o odp Dz.U. Nie doczekalem sie. Urtip przyznal mi racje ;-). Dlatego od lat pisze,ze ich system szkolenia, ich "niebieskie ksiazeczki" (pozniej byly brazowe) nie nadaja sie do szkolenia ludzi. Nadaja sie do szkolenia bezmyslnego klepacza formulek. No,ale o tym zesmy nie raz juz gadali.