Prośba do adminisyratorów forum
Panowie umówmy się, że to forum już dawno wymknęło się administratorom spod jakiejkolwiek kontroli. Zaczynało jako lokalne forum klubowe a przerodziło się w ogólnopolski spęd radioamatorów. Skrypt forum został napisany przez Marcina SQ7BCE dawno temu z wykorzystaniem Avanced Server Pages i zapewne MS SQL. Aby cokolwiek zmienić tu od strony technicznej należało by je zaorać i postawić od nowa, licząc się jednak z tym, że danych raczej na pewno nie będzie dało się zmigrować.

Sam Marcin SQ7BCE aktualnie ma firmę zajmującą się widlakami a przede wszystkim robi zawrotną karierę na YouTube ze swoim kanałem MocnyVlog (aktualnie 165K subskrypcji). Jak sam tam stwierdził w tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=-ynrgww4jLo&t=825s


raczej nie zajmuje się już typowym Software Developmentem i nie ma co oczekiwać, że będzie chciał rozwijać ten engine. Z samymi administratorami nie ma kontaktu i pomimo napisania kilku emali w pewnej sprawie nie doczekałem się od nikogo odpowiedzi. Jedynie tu i ówdzie ktoś dostanie bana albo ostrzeżenie z bliżej niejasnych powodów.


  PRZEJDŹ NA FORUM