Takie slowko do 'dziciaka-skrypciaka'
Jedną rzeczą jest popełnienie przestępstwa i stwierdzenie winy drugą skazanie i orzeczenie kary.

Oczywiście, że takie działania jak powyżej wymienione są czynem zagrożonym karą, bezprawnym, zawinionym i społecznie szkodliwym - czyli przestępstwem z artykułów k.k.
Co do społecznej szkodliwości wystarczy odpowiednie opisanie sprawy i odpowiednia argumentacja - należy pamiętać, że ataki słownikowe brute force w pewnych przypadkach mogą kwalifikować się pod DoS a co za tym idzie są atakiem na infrastrukturę teleinformatyczną - w takiej sytuacji sprawa jest jasna.

Kolega SP1AP jak zwykle pokazał "znajomość" tematów wszelakich... gdzie moderator ?

Od siebie dopowiem, że niektórzy wykształceni u nas, a pracujący za granicą większy pożytek naszej Polsce przynoszą będąc za granicą... Ale to nie temat na to forum.
I nazywanie rzeczy po imieniu to nie opluwanie - ale widać, że bełkot poprawności politycznej i czasy poprzedniego ustroju siedzą gdzieniegdzie głęboko w świadomości.