I Próby Subregionalne 2017
Gotowi?
    wbielak pisze:

Starzy mogli by włączyć myślenie. Bo podobnie jak z uczniem się myśleć należy przez całe życie.
    Wybacz ale chwilę temu bredziłeś o tym że zdeformowany sygnał to efekt zbyt dobrych anten nadawcy.
    Teraz okazuje się że to albo efekt za słabej anteny odbiorczej, albo rozkalibrowanego rotora albo nawet złego operatora...

Wyjaśnij jeśli możesz jak to działa bo ja jak się okazuje jestem za młody i nie dorastam do Twojego poziomu ani jako operator ani contestman a i moja znajomość fizyki jak się okazuje kuleje.

Nie tylko starzy ale i młodzi mogli by się pod uczyć nie zawsze moc to pierwszeństwo ale zaraz ktoś napisze że to nie zawody qrp tylko próby subregionalne ale to nie dowodzi by deptać tych z małą mocą ,byłem operatorem na SN9D i wiem co może głupi operator i jak można zrobić 200QSO w 9godzin .To doświadczenie zawsze pamiętam gdy teraz pracuję małą mocą 150W i 8el YAGI.Młodzi do kluczy i mikrofonów ale z głową i pamiętajcie że nie zawsze będziecie młodzi.