TRANKINGOWA STACJA BAZOWA - proszę o radę
Nie jestem krotkofalowcem, ale pojecie o elektronice mam, bo skonczylem telekomunikacje, jednak nigdy nie mialem stycznosci z ta akurat dziedzina. Nie jest to sprzet moj, ale mojego wujka, ktory odkupil budynek po gazowni z wyposazeniem w przetargu. Maszt jak nie znajdzie klienta to pojdzie na zlom niestety, ale to co jest w kontenterze az szkoda dawac na zlom, wszystko blyszczace, swieci sie, czeka tylko zeby to odpalic. Warunki w kontenerze moglbym rzec sterylne, naprawde czysto, klima podlaczona pod szafe. Okablowanie w obrebie kontenera podlaczone (oprocz UPSa), ale prad jest odlaczony od calego budynku i nie moge puki co tego przetestowac. Nawet nie wiem czy bym to sam uruchomił i mogl cos nadawac. Nie mam tez zadnych krotkofalowek, panowie gazownicy napewno pozabierali sobie.

Dla zainteresowanych wysylam link do stronki gdzie umiescilem zdjecia:

Chcialbym poznac realny koszt, za jaki ktos moglby taki zestaw kupic jako nowy oraz realny koszt za jaki ja moglbym to sprzedac jako uzywany w bardzo dobrym stanie.

Prosze podajcie jakies linki, gdzie moglbym szukac wiecej informacji o tym sprzecie, o cenie i jak ta wszystko uruchomic.
Dzieki za wszelkie info

PRZEJD NA FORUM