Tygodnik Krótkofalowca nr 001

A może po prostu nie ma nikogo lepszego chętnego? Więc robią to ci, którym się cokolwiek chce i robią jak potrafią.

SWL_SP5 pisze:

Po to się właśnie kilka miesięcy temu zmienił Zarząd PZK by pokazać tą zupełnie nową jakość..

No sorry, ale ja nie chcę w PZK powtórki z polityki gdzie obecni rządzący wiecznie mówią, iż mają 4 lata na naprawę wszystkiego po swoich poprzednikach..

Totalnie się tu z Toba nie zgadzam. Zarząd nie może robić wszystkiego własnymi rękami. Jeśli nie ma innych chętnych do pracy to pracują ci co są. Gorzej jeśli sa inni chętni do pracy, może lepsi a zarząd ich nie dopuszcza/nie chce.

Zarząd PZK to nie tylko Prezes..

Chciałbym poinformować, że przy Zarządzie Głównym PZK jest aż 22 osoby funkcyjne !! -

Nie można wiecznie bronić ludzi pisząc:

A może wystarczy redakcji wskazać jak powyżej błędy i po prostu się nauczą. Ja cały czas wierzę, że krótkofalowcy, to inteligentni i jednak techniczni ludzie.

Mamy XXI wiek i w zasadzie każdy krótkofalowiec używa komputera do tego stopnia, że nie zrobi łączności jak mu log nie wystartuje (często to słychać podczas zawodów).

Pisać to się uczą dzieci w szkole podstawowej a nie dorośli ludzie.. No panowie - bez jaj!