Baofeng - mity (to w końcu działa czy nie działa? ten niby TX/RX)
    SQ3MIS pisze:

Drodzy koledzy, wiele na tym forum widziałem, niektóre rzeczy wolałbym odzobczyć, ale wspieranie pirata w piraceniu!? Tego się nie spodziewałem. I jeszcze koleś ma słowo "gòwno" nicku. Oczy przecieram ze zdumienia.

Wybaczy kolega nick. Już gdzieś się tłumaczyłem zatem się usprawiedliwiłem. Chętnie bym go zmienił ale nie ma takiej opcji.
Jeśli chodzi o wspieranie pirata w piraceniu to nie zgadzam się z tym o czym kolega pisze.
Gdzie kolega widzi wspieranie bo ja nie widzę. Widzę jednak masę przydatnych informacji i masę zaproszeń do klubów więc wszystko odbywa się tak
jak powinno się odbyć. Jeśli o mnie chodzi to jestem tzw. twarda czacha i przełknę wszystkie za i przeciw lecz nie ma kolega przypadkiem wrażenia
że - i tak już hermetyczne środowisko krótkofalarskie zaczyna umierać?
Pytanie brzmi: gdzie tacy jak ja mają zacząć? W sklepie po radio?
Gdzieś te wszystkie pytania początkującego trzeba zadać. Gdzieś trzeba dowiedzieć się co robi się źle a co dobrze. Gdzieś trzeba łyknąć przepisów, prawa, zasad i wszystkiego innego. Nazywa kolega WSPIERANIEM PIRATA te całą debatę? Gratuluję poczucia humoru!
Mam się zarejestrować w mniejszych forach i czytać bzdury czy zacząć w poważnych klubach?
Gdybym w przyszłości nie chciał zostać krótkofalowcem nie było by tego tematu!
Gdybym chciał zostać trollem w eterze to też nic na przeszkodzie nie stoi!
Jak długo będziemy jeszcze drążyć temat mojego dwukrotnego wciśnięcia TX?
Przecież już dostałem za swoje! Kolego kochany, ja kumaty jestem. Nie trzeba mi młotem poprawiać. Naprawdę.
Wybaczy kolega mi także szczere pytania!
Gdy jesteśmy chorzy to idziemy po poradę do piekarza? A może z uszkodzonym samochodem śmigamy do laryngologa by się wsłuchał w silnik?
Nie!!!
Dlatego jestem między krótkofalowcami, dlatego jest ten wątek, dlatego są tak laickie pytania!
Temat ma zachęcać młodzież do tego sportu a nie grymasić ciągle o papierach.
Raz się powiedziało - i naprawdę - kapuję :-) - słucham, nie wciskam TX, robię papiery. Kolejność niezmienna.