Baofeng - mity (to w końcu działa czy nie działa? ten niby TX/RX)
    rad_n pisze:

SWL_SP5 pisze:

Piotrek - skoro masz czas by w trakcie pracy prowadzić niekończącą się dyskusję to na twoje pytanie dam prostą odpowiedź - ZNAJDŹ SOBIE SAM!

Nie jestem w pracy, mam wolne do niedzieli wieczorem bardzo szczęśliwy
    A te "znajdź sobie sam" - ok, poszukałem, to jest powielone w wielu miejscach, na przykład tu http://cbworld.republika.pl/index2.html w zakładce "Zostań krótkofalowcem", tam jest jeszcze mowa o zdawaniu CW, o tym że pasmo 40m kończy się na 7100kHz itd. - czyli i stare i nie jest to żaden fragment aktu prawnego czy rozporządzenia (czy nawet strony WWW jakiegoś urzędu).

Żeby było jasne, nie uważam aby szkolenie adeptów w klubie przy radiu było czymś godnym wielkiego potępienia (mimo że to formalnie naruszenie prawa), po prostu szkodliwość takiego naruszenia prawa jest żadna (a przy najbliższej okazji trzeba to prawo poprawić i tyle).

Piotrek,

Szkoda mi czasu na dyskusję z tobą, ponieważ raz piszesz jedno a jak ktoś ci napisze, że nie masz racji to automatycznie zmieniasz swoje posty pisząc zupełnie coś innego.

Pamiętaj jednak, że jak ktoś cię zacytuje to zmiana treści nic nie daje, ponieważ pozostaje w niezmienionej formie a ty jako informatyk powinieneś o tym wiedzieć.

Życzę owocnej dyskusji..