SP EMCOM - Czy członkowie II kategorii są legalni?
Om SP9GMK.

piszesz piszesz i wychodzi cała Twoja ignorancja dot. zarówno PZK, nieznajomosci statutu, nieznajomosci tego co się w PZK dzieje i jeszcze paru innych zgadnień o których niczym guru wypisujesz nie poparte czymkolwiek epistoły i czestujesz ogół poradami które nijak sie maja do rzeczywistości.
Jeszcze nie wyprostowałes jednego g...na HF0POL a rzucasz już nastepne. Moze Jerzy HF1D jesli był autorem wskazówki pod twoim adresem którą tutaj cytujesz rzeczywiście ma racje. zanim zaczniesz brukowac piekło dobrymi radami to pokaż swoje osiagniecia jako organizator, łacznościowiec czy krótkofalowiec.
Moim zdaniem byłoby lepiej abyś na jakis czas - kilka najbliższych lat zajał sie wyłacznie radiem. to jeszcze nikomu nie zaszkodziło a wielu bardzo przydało. I mam nadziej że z Toba bedzie podobnie.

jacek sp9ikf