SP EMCOM - Czy członkowie II kategorii są legalni?
Jerzy,
w kwestiach krótkofalarskich odebrałem szkołe od przedwojennego krótkofalowca. swiat poszedł do przodu a zasady pozostały.
Dla mnie PZK nadawało ton i dalej nadaje i oby jak najdłużej. własnie dlatego. bo jest też najdłużej dzziałającą organizacją krótkofalarską, ma tradycje i jest postrzegane jako przedstawiciel środowiska. zwróć uwage, jak trwoga to do Boga. jak cos sie wali albo nie wychodzi to PZK pomóz ratuj itp. Wydaje mi sie że PZK jak organizcja ma misje a nie tylko konsumpcję. jak sam wiesz wśrod ludzi PZK sa podziały, łagodne ale też i ostre. poglądy sie zmieniaja a PZK jakos tam idzie do przodu. Osobiście chciałbym aby EMCOM zaistaniał jako samodzielne przedsięwzięcie ale z poparciem PZK. Czy przyda to członkow PZK tego nie wiem, chciałbym aby tak było.
Pomysl raczej nad propozycja która zamiesciłem powyżej, ale spójrz na zagadnienie przez pryzmat który tam wstwiłem - ciągła "walka" z klubami ogólnopolskimi w sumie o nic. prawo o stowarzyszeniach jak sam wiesz jest sztywne i ortodoksyjne na dodatek. nie przewiduje furtek.
wystawimy kluby na zewnątrz odejdzie "jedna durna dyskusja raz na zawsze". uwolnimy organizacje od jednego z ważkich problemów. jak to jest dzisiaj z tym głosowaniem elektronicznym - dalej 14dni??

pozdro
jacek sp9ikf


  PRZEJDŹ NA FORUM