UNIDEN UBC360CLT do nasłuchu NOAA
    SWL_SP5 pisze:

Dzisiaj przeciętny zjadacz chleba nie naprawia już uszkodzonych radioodbiorników czy też telewizorów ponieważ technika poszła już tak daleko, że wymiana elementów przy naprawie wiąże się z posiadaniem skomplikowanej aparatury kontrolno-pomiarowej oraz doświadczenia.

To samo dzieci - dziś już nie muszą nic budować bo mają wszystko gotowe w sklepie. Ponadto ogólnodostępny internet i nowe technologie sprawiły, że młodzi ludzie robią już inne rzeczy niż my w latach 80-tych i wcześniej.

Gdybyś wiedział co dzisiejsze dzieci budują to byś nie wypisywał takich bzdur. Są w stanie zagiąć niejednego krótkofalowca.
W latach 80-tych było to samo, Tez byi tacy, którzy się czymś interesowali i były też mentalne ameby ameby umysłowe, których nie obchodziło nic.