Panowie kròtko i zwięzle- icom 7300 czy ftdx 1200? Ktòre kupic
  Ares pisze:

   Rafal_SP2RAF pisze:

   Panowie, a czy ic-7300 nie jest nie co za mały?Teraz sie wam przyznam,że miałem przyjemność pracy na ft dx 1200 i naprawde w tym przedziale cenowym to radio nie jest złe, ma wszystko czego potrzebuje no może real scope bylby już luksusem ale wtedy nikt nie kupowalby ft dx 3000wesołyIcom-a nie widzialem nawet na żywooczkotysiąc filmow na youtube nigdy nie oddadzą pieciu minut z transciverem.Nowy wyglad, multi box czyli wszystko w jednym, karta dzwiękowa ,real scope, decoder digi itp. Gdzie w Yaesu trzeba extra o fft-1 unit lub computer interface.Icom ma ćos w sobie, a nawet wiecej niż dx 1200 ale jak to jest z codzienną pracą?czy używanie tego dotykowego ekranu to zaleta czy raczej wada?Panowie przedział pienieżny jest jaki jest, tak jak już ktoś wczesniej napisał nie każdego stać.Preferuje raczej nowy sprzet, niz np.10 letniego pro 3<--- przykładwesołydziekuje wszystkom zaangażowanym w temat.


  To po co w zestawienie bierzesz ic-7300 jak za mały...wesołyi zastanawiasz się między tymi dwoma, jak jesteś zdecydowany w zasadzie na ftdx-1200. FTDX-3000 ma zupełnie inną budowę odbiornika, FTDX-1200 nie dorównuje mu nawet do nóżek podstawywesoły Podobne gabaryty w tej cenie maja tylko FTdx-1200 , TS-590SG lub S i IC-7410.

  Podoba się to idź do sklepu i kup wesoły lub na naszą giełdę jest ich chyba 4 sztuki. Podejrzewam że za najdalej rok góra dwa znajdziemy i twojego na giełdzie wesoły


Ale ja nie napisałem ze ic-7300 jest za mały....to jest moje pytanie : czy nie jest za mały?  PRZEJDŹ NA FORUM