DDS9850
frantastic ględzisz kolego...czy wykonałeś kiedykolwiek trx-....nic nie zatyka mam HM tranzystorowego i o takich cudach nie słyszałem (jak nie umiesz wykonać to może miałeś taki problem).... to samo dotyczy filtrów kwarcowych...znając cyrylicę można z krasnodaru ściągnoć materiały i wykonać przystawkę do pomiaru filtru którą dołączmy do oscyloskopu dwukanałowego....chyba dużo się naczytałeś a mało zrobileś...obecnie dodałem FLL prosty temat za 30zł i DDS wywaliłem mam czysty sygnał FVO (dokończyłem temat z przed 20lat...emerytura.... jest czas na nie zrealizowane pomysły) i stabinoś trx-a porównywalną z urzadzeniami fabrycznymi. .... trx HM 250 W mocy doprowadzonej (120W wcz).....nawet mnie po głowie nie chodzi żeby kupić fabrykę....szkoda kasy można na b/pożyteczne sprawy wydać.
m72....do nauki kolego trzeba odrobinę wiedzy przyswoić...ćwiczyć,ćwiczyć....zaczynałem od dbiornika detektorowego w szkole podstawowej.....GOOLE wszystko znajdzie.
/......