SP UKF Klub
Klub PZK
    SP8UFT pisze:

Jak ktoś strzela focha i jego wolą jest żeby "wymazać" się z list to już jego problem i nie bardzo wiem gdzie tu wina PKUKF-u. Wymazać swoje osiągnięcia tylko dlatego, że przestało się "lubić" Henia, Rysia, Krzysia aniołek to ....dziecinada i tyle płacze

Ty tak to widzisz i masz prawo. Może i dziecinada, ale jakieś reguły powinny obowiązywać. Nikt nie lubi być robionym w balona.

Jest taka zasada

Nemo iudex in causa sua (łac. Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie ). Jest to podstawowy warunek bezstronności. Ta zasada została złamana. Nie będę się rozpisywał. Popytaj innych.

A skoro przy tej zasadzie jesteśmy i mówi się nawet w tym wątku, że to PK UKF robi pod górkę
    SQ6NDM pisze:

Może i dobrze, że PK UKF robi pod górkę? Wbrew pozorom, może to wyjść na dobre.

to ciekawe czy w głosowaniu właśnie tej zasady będą się trzymać ci członkowie ZG PZK, którzy są również członkami PK UKF ? Myślę, że są tacy.