SP UKF Klub
Klub PZK

Myślę, że możesz mieć rację, natomiast nie wiem, kto tam będzie brylował. Możesz coś bliżej ?

SP6IX pisze:

i to jest to co zabija idee koleżeńskości to nie właściwe podejście ze swoim EGO do innych ,mnie taka rywalizacja nie bawi może innych tak

Też się z Tobą zgadzam. To właśnie podzieliło środowisko, a PK UKF w porę nie zareagował i dzisiaj mamy problem.

SP6IX pisze:

Powodzenia dla nowego indywidualnego klubu sp-ukf-c, tam mnie nie znajdziecie nie rywalizuję z takimi osobnikami.

A to się założyciele ucieszą.

Pozdrawiam, Zenek SP3JBI

p.s. Tak naprawdę nie ma już list SP. Właściwie w tej chwili są to listy PK UKF. Kilka osób wycofało swoje osiągnięcia, są osoby, które nie zgłaszają nowych. Zresztą o różnych firstach i innych osiągnięciach krążą opowieści w sieci, a parcie na szkło sprawia, że pomimo wiedzy, że ktoś był first inni zgłaszają swoje późniejsze łączności. Moim zdaniem list SP nie da się już stworzyć, odtworzyć. Szkoda.