Zakończenie obchodów 60-lecia wydarzeń Poznańskiego Czerwca 1956 oraz Węgierskiego Października 1956
W szkole podstawowej nr 87 w Poznaniu- Antoninku, przy której działa szkolny klub krótkofalowców:SP3PGR odbyła się dzisiaj tj.23-11-2016, uroczystość zakończenia obchodów 60-lecia wydarzeń Poznańskiego Czerwca 1956 oraz Węgierskiego Października 1956. Uczniowie przygotowali część artystyczną poświęconą Węgierskiemu Październikowi.Aktywny udział w organizacji tej imprezy wziął kolega Jacek SQ3OPM, opiekun tegoż klubu. W uroczystości wzięły udział wszystkie klasy szkoły wraz z nauczycielami i Dyrekcją szkoły.Zaproszeni zostali kombatanci 1956r. oraz krótkofalowcy ,którzy najaktywniej brali udział w propagowaniu idei Pażdziernika na naszych falach. Krótkofalowcy wyróżnieni zostali okolicznościowymi dyplomami.