Otwarcie Klubu SP9KTK w Alwerni
    EI2KK pisze:

Tak jest, nie wazne ze nowy klub powstal, ze cos sie dzieje pozytywnego, trzeba odgrzewac splesniale sentymenty bo 'kiedys tak bylo' ...

Tak jest i tak było. To wspaniale, że powstał nowy klub. Nie ważne pod jakim szyldem. Dla mnie kluby są tradycyjną formą działania. Gorąco popieram tę formę pracy w środowisku. Dlatego też w kwietniu wybrałem się z Wawy do Alwerni na szkoleniowe spotkanie Radioreaktywacji. Generalnie lekcje Radioreaktywacji są namiastką spotkań klubowych. Krzysiek SP9KWI przeprowadził kilka kolejnych spotkań samodzielnie i być może wówczas zaiskrzyła w jego głowie idea zorganizowania klubu. Zainspirował młodych do krótkofalarstwa, znalazł wsparcie i zrozumienie idei Radioreaktywacji wśród lokalnych urzędników a efektem będzie przecięcie wstęgi w nowopowstałym klubie w sobotę. Tak trzymać! Świetny przykład dla innych.
Szkoda, że sobotni termin w Alwerni koliduje z moimi planami pracy w CQ WW CW. Nie dojadę.
SRI, obiecałem już mojemu klubowemu koledze Frankowi SO5T, lat 13, że będziemy się 'ścigać' w conteście. Poważna sprawa.

BTW: Mniej poważne w tym wątku jest bicie piany przez forumowego komentatora w zielonym kubraczku z avatara.
Pisząc <... i co to komu przeszkadzało.> nie użyłem znaku zapytania i to z rozmysłem. To była moja konstatacja a nie próba pozyskania odpowiedzi. TNX, nie skorzystam. Jednak komentator wzburzył spienione fale w kolejnych postach jak w sztormie na Północnym Atlantyku. Hola, rzuć kotwicę, bo rozpędzony wiatrem minąłeś już Murmańsk.