Wariat awansował 132 księży !
kola....czy normale jest że emeryci pilnują wojska zeby go nie ukradli.
Byleś w wojsku o 30 lat za dlugo....pamiętam czasy ...pijaństwo ,chamstwo ,złodziejstwo itd,...jak się traktowalo żołnierzy służby zasadniczej....jak służących.
Chłopie zamilcz i nic dalej nie wspominaj.
Mialem przełożonego wiecznego porucznika specjalistę łączności z pierwszą klasą,jedynego oficera z ludzką twarzą , jego winą było to że nie zapisał się do jedynej w tym czasie słusznej parti/ organizacji.
Większość w tej chwili młodej kadry (obok mam Jednostkę) cieszy się ze zmian bo Macierewicz POgonił towarzystwo wzajemnej adoracji.....liczy się wiedza,języki,sprawność itd.
Czy rozmawialeś z kolegami kórzy byli na pierwszej linni w Afganistanie.....wszyscy przypomnieli sobie o Bogu.
Szkoda dyskutować nad twoją demencją.
sq9oub....gdy będziesz na ostatniej prostej ,stając w smudze cienia, zmienisz zdanie ...łatwo sprawdzić ,popatrz w szpitalu, hospicjum .........
/??????