Dyplom STO LAT MIASTA PRUSZKOWA
Akcja dyplomowa klubów SP5KMB i SP5YAM

Artur,

Wiem po co jest imię i nazwisko przy akcjach dyplomowych ale przechowywanie danych osobowych musi być zgłoszone do GIODO.

Dane osobowe po to się chroni by osoby nieuprawnione nie miały do nich dostępu.
Czy ty chciałbyś by bo przesłaniu swoich danych po kilku miesiącach dostępne byłyby np. w wyszukiwarce Google? Zapewne nie.

Tymczasem - jak dzisiaj kluby SP5KMB oraz SP5YAM zagwarantują osobom biorącym udział w akcji dyplomowej "STO LAT MIASTA PRUSZKOWA", że ich dane nie zostaną opublikowane w internecie?

Twój przykład z linkiem:

..pokazuje, że dane osobowe przesłane w dobrym imieniu (dyplom) są często bezprawnie upublicznione w internecie z którego nie łatwo się takie informacje wyrzuca.

Nie piszę tu wyłącznie w swoim imieniu ale innych koleżanek i kolegów ponieważ każdy z nas zasługuje na ochronę prywatności i organizator np. akcji dyplomowej musi tą prywatność uszanować.