Do czego przydają się mikrofale poza lansem i przesyłem danych ?
    HF1D pisze:

SQ2RBW pisze:

Ale zmieniając nieco wątek ma takie pytanie, czy wykorzystując ten zakres częstotliwości nie macie obawy o skutki wpływu pola elektromagnetycznego na organizm?

1. Na coś trzeba umrzeć
    2. Dzieci już wychowałem wesoły
    3. Papierosy wykończą mnie szybciej niż mikrofale
    4. Myślę, że przestrzegając minimum zasad można czuć się bezpiecznie. To miinimum to pozostawania za anteną w trakcie nadawania.
    5. Poza tym znam kilku mikrofalowców w Polsce, którzy zajmują się tym co najmniej 30 lat i nie widać po nich negatywnych skutków. Większość dożyła emerytur, a nie rent zdrowotnych z powodu wystawienia na działanie mikrofal. Nie przypominam też sobie, aby którykolwiek z kolegów miał dzieci z dwoma głowami wesoły

Dopiszę do Twojego postu.

Jeżeli człowiek rzuci palenie, wesołe zabawy, obżarstwo, krótkofalarskie hobby będzie żył zdrowszy?

Powstaje dodatkowe pytanie: A po co?

oczko