VII Forum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, 20-23.10.2016r.
    sp9aki pisze:

sp8mrd pisze:

Po ciorta znów się zapisywał do tego wiecznie obsmarowywanego, złego, okropnego PZK?
    Możliwe, że dla wzmocnienia ekipy reformatorów PZK pod kierownictwem nowego prezesa kol. 3Z6AEF.
    Jest dużo pracy przy reanimacji agonalnego stanu Związku, na który latami "pracował" team kol. SP2JMR-a.

Aby ta praca była racjonalna, nie może być wykonywana "po omacku" i wycinkowo.
    Należy przedtem dobrze poznać przyczyny nadchodzącej katastrofy, a dopiero po tym racjonalnie planować
    kolejne kroki tak, aby terapia nie okazała się zabójcza dla osłabionego "pacjenta".

Gratuluję, bardzo interesujące rozważania ukazujące proroczo, a nie ""po omacku" i wycinkowo", "przyczyny nadchodzącej katastrofy", "agonalnego stanu Związku" (w domyśle PZK) i kroki "niezabójczej terapii", której "osłabionemu", tajemniczemu "pacjentowi" życzyć trzeba.
Najciekawszy jest jednak ten pochwalny akapit:
    sp9aki pisze:

Kol. Arkadiusz SP6OUJ, to "człowiek sukcesu" (SKPO), który jednocześnie jest fachowcem w sprawach podatkowych. Warto rozważyć w spokoju także i Jego sugestie i zalecenia odnośnie przyczyn obecnego kryzysu w PZK i sposoby na wyjście z niego.
    "Wszystkie ręce na pokład"!

Umiejętność upartego, niezmiennego kadzenia AKI "człowiekowi sukcesu" znana jest od przynajmniej kilku lat.
Ów "człowiek sukcesu", znany, forumowy chwalipięta,ponownie członek PZK, tylko w tym wątku wykazała się następującymi "złotymi myślami":
    sp6ouj. pisze:

Uważaj co i do kogo piszesz.
    Jedna ze spraw, gdzie gość pisał na mnie donosy jest już w sądzie i czekam na termin rozprawy. Kolejna, gdzie gościówa na mnie napisała donos prawie od roku jest w sądzie i są postawione zarzuty prokuratorskie. W obu przypadkach wnioskowałem o duże odszkodowanie.

Ze strony PZK:
    "(...)Polski Związek Krótkofalowców będą reprezentowali: Piotr Skrzypczak SP2JMR oraz Krzysztof Gaudnik SP7WME. Przewidywane jest wystąpienie i prezentacja PZK w trakcie obrad Forum.
    (info: SP7WME)"
    73! Arek sp6ouj
Chwalipięta siedział gdzieś daleko, słabo słyszał i nie miał odwagi podejść do Kolegów z PZK Piotra SP2JMR i Krzysztofa SP7WME, stąd pewnie napisał:
    sp6ouj. pisze:

PZK reprezentował SP2JMR i jeszcze jedna osoba, która przedstawiła się jako szef PL CB Radio.(...) W niedzielę rano już go nie było, natomiast przedstawiciel PL CB Radio, który podobno tez reprezentował PZK był do końca Forum.

By trochę dalej dodać w liczbie mnogiej:
    sp6ouj. pisze:

W dyskusji JMR nie uczestniczył, bo już w niedzielę rano przedstawicieli PZK na Forum nie było.

To było ich jeden JMR czy jednak więcej? bardzo szczęśliwy
Klasyka mataczenia "człowieka sukcesu".
Ale, ale zapamiętał, że na sali byli też inni krótkofalowcy i to, że "nie koniecznie" byli oni z PZK:
    sp6ouj. pisze:

(...)ale na sali byli tez inni krótkofalowcy, nie koniecznie związani z PZK.

Potem przebłyski w pamięci i znów kłopoty z usłyszeniem:
    sp6ouj. pisze:

Przypomniało mi się, że w prezentacji PZK było coś o pomocy w Światowych Dniach Młodzieży. PZK z klubem Ryjek, coś tam zrobiło, chyba kogoś uratowano. Niestety nie usłyszałem o co dokładnie chodziło.

To coś, to opisywane szeroko uratowanie życia - udzielenie pierwszej pomocy.
Za to inne sensacje z tematyki PZK słyszał doskonale:
    sp6ouj. pisze:

Natomiast szkolenie żołnierzy miało polegać na nauczeniu ich jak obliczyć i wykonać antenę do radia, gdyby żołnierz np. zgubił antenę.

I zakończyć wypada kolejną przestrogą chwalipięty:
    sp6ouj. pisze:

Jurek, nie ośmieszaj się. nie strasz mnie sądami, bo bywam w nich dosyć często. Ostatni raz dzisiaj rano byłem, na ogłoszeniu wyroku. Zarobiłem 4,4 tys. plus odsetki.

Piękny sposób zarabiania "człowieka sukcesu", wybitnie w temacie o VII Forum Organizacji...zdziwiony poruszonycool
"Wszystkie ręce na pokład"! bardzo szczęśliwy

PS Ciekawe czy oprócz założenia wielotematycznego wątku tutaj, pojawi się też komunikat na www SKPO (SP6ZJP) o chlubnym udziale w Forum? diabeł