VII Forum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, 20-23.10.2016r.

Nadal nie odpowiedziałeś w czym PZK mogło by ich szkolić. Moim zdaniem - w niczym.

Canis, ja się odniosłem do odpowiedzi Szymona SQ6NDM ale jeśli pytasz to odpowiedź już dałem:

SWL_SP5 pisze:

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że obsługę sprzętu łączności żołnierzy uczą również zewnętrzne firmy (cywile) więc to pokazuje, że my krótkofalowcy moglibyśmy szkolić żołnierzy ale.. to wymaga zmian w PZK który chciałby również dawać coś od siebie MON-owi a nie tylko ciągle od nich brać.

PZK za pośrednictwem odpowiednich osób może szkolić żołnierzy z obsługi sprzętu radiokomunikacyjnego.

Wielu z nas krótkofalowców ma do tego odpowiednie kwalifikacje wydane przez wojsko więc przy odpowiednich rozmowach pomiędzy PZK a MON-em można byłoby wypracować bardzo fajny program.

Więcej jednak w tej kwestii już nie napiszę ponieważ od tego są powołane nowe osoby w PZK. Ja wiem, że to co napisałem powyżej ma szansę realizacji (mam ku temu powody) ale co wy z tym zrobicie - to wasza decyzja.