VII Forum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, 20-23.10.2016r.
Jurek, nie ośmieszaj się. nie strasz mnie sądami, bo bywam w nich dosyć często. Ostatni raz dzisiaj rano byłem, na ogłoszeniu wyroku. Zarobiłem 4,4 tys. plus odsetki.
Nie jest szkodnikiem ten, który ujawnia przestępstwo, lecz osoba która je popełnia. Jak widać nie potrafisz odróżnić tych dwóch rzeczy, a szkoda, bo jako przewodniczący GKR powinieneś posiadać taką umiejętność.
W przeciwieństwie do PZK, ja nie ganiałem z podbijaniem delegacji, bo jechałem na swój koszt, tak samo jak Koledzy, którzy reprezentowali inne stowarzyszenia, z którymi przyjechałem.
Byłem tez do końca, bo uważałem że skoro MON wydał ogrom pieniędzy, to trzeba być do końca, bo tak wypada. W sobotę sprawdzano obecność na sali, bo okazało się, że 1/3 uczestników nie było. Zapewne więcej nie pojadą, bo odnotowano kto był nieobecny. Przykre było, że PZK nie miał kto reprezentować. Niby miało być NOWE a było STARE. Gdzie ta dobra zmiana?
Podobała mi się prezentacja Witka UHW,. bo przedstawił obowiązujące przepisy dotyczące III Sektora. Jest wiele zmian i warto było tego posłuchać. No ale niektórym spieszyło się do domu. Przykre, ale prawdziwe.