VII Forum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, 20-23.10.2016r.
    HF1D pisze:

SP6OUJ. pisze:

Chyba własnie PZK miało z tym kłopot, ale widać nadal omija się wiedzę, która starano się przekazać.

Arek,

niestety, ale problemem jesteś Ty.
    Tak dokładnie ośmieszyłeś temat, że nawet gdyby okazało się nie wiadomo co, a parę kwiatków jest, to nikt nie potraktuje tego poważnie.
    Mitomania, Twoja obecność w miejscach tak tajnych, że ich nie ma, zarzuty, które się nie potwierdzają, pogróźki wobec PZK spowodowały, że prawie nikt nie potraktuje tematu już poważnie, nawet gdybym teraz udowodnił, że JMR z WME są odpowiedzialni za zamachy z 11 września bardzo szczęśliwy.

Z przesłanych mi prezentacji, wynika kilka niepokojących rzeczy. Nie, nie są to sprawy kryminalne jak sugerowałeś.
    Jednak mogą być niekorzystne dla Związku, ale właśnie związałeś GKR-owi ręce.
    Nawet jeżeli zgłosimy określone wnioski to każdy kto będzie chciał zaprzeczyć naszym wnioskom rzuci nam w twarz argument "powtarzacie brednie oszołoma OUJ".
    I jesteśmy załatwieni. Bardzo "dziękuję" za wsparcie działań GKR.

Niestety, ale w tym kontekście okazałeś się zwykłym, bezmyślnym szkodnikiem.
    Możesz mnie nawet pozwać do sądu. Jestem na to przygotowany.

Jurek, jesteś reprezentantem Polskiego Związku Krótkofalowców i nie masz prawa nazywać żadnego krótkofalowca "oszołomem" bez względu jak ocenił pracę PZK !!

Może przypomnę Ci własne słowa:
    HF1D pisze:

sp9aki pisze:

Taki delegat PZK powinien zostać wyposażony w oficjalne pełnomocnictwo do reprezentowania tam naszego Związku.

O ile można dyskutować czy ktoś ma pojechać czy nie (najlepiej żeby był ktoś z miejscowych czyli z Trójmiasta) to nie widzę sensu udzielania jakichś specjalnych pełnomocnictw.
    A właściwie powinienem zapytać, do czego to pełnomocnictwo? Jakie deklaracje w imieniu Związku miałby ów przedstawiciel składać?

Kilka stron wstecz dyskutowałeś, czy na Forum Organizacji Pozarządowych ma ktoś pojechać a już na pewno, czy udzielać takiej osobie pełnomocnictwo a teraz gdy ktoś ocenia pracę reprezentantów na FOP to prowadzisz mega wielką dyskusję która nie ma sensu.

Od wielu miesięcy jak czytam wypowiedzi osób reprezentujących PZK tu na forum to odnoszę wrażenie, że te osoby uważają iż osoby ze świata zewnętrznego nie wiedzą o tych wszystkich kłótniach, wyzwiskach czy straszeniem sądami.

Panowie - zarówno MON jak i inne organizacje czytają to forum i na waszym miejscu (przyp.: osoby funkcyjne w PZK) powstrzymałbym się od takich dyskusji jak obecna ponieważ mogą one zaszkodzić w realizacji wielu rzeczy o jakie stara się PZK.