VII Forum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, 20-23.10.2016r.
    SP6OUJ. pisze:

.........Co to za spytki?
    Przesłuchanie jakieś? Byłem reprezentantem mojego stowarzyszenia i nikomu z poza tłumaczyć się z tego po co pojechałem, nie muszę.
    Jako przedstawiciel PZK nie pojechałem. Jak zapewne przeczytałeś w ogłoszeniu, każda organizacja mogła mieć JEDNEGO przedstawiciela. Jak podaje informacja na stronie PZK, PZK miało ich DWÓCH, co jest naruszeniem zasad, bo MON za to musiał zapłacić, a doba w hotelu kosztuje w granicach 350zł.
    Co do podatków, to tez je płace i zapewne kilkadziesiąt razy więcej niż Ty.

SP6OUJ.

Arek, nikogo nie interesuje ile Ty płacisz podatków(to nie jest forum US) ale skoro milczysz na temat Twoich wielkich dokonań na forum a przed forum wypisywałeś że pokażesz całemu światu jaki Ty jesteś chojrak w pozyskiwaniu jałmużny.

Zamiast konkretnej relacji z forum piszesz jakieś farmazony/pierdy o Formozie, o podwodnym muzeum MW lub o jakiś dziwnych szyfrach, czy to kogoś interesuje ????? Chyba nie po to pojechałeś w obstawie łysych(Twoje określenie) żeby teraz cieniować albo totalnie migać się.

Sam byłem naiwnym myśląc że jak ponownie zostałeś przyjęty do PZK to przestaniesz Związkowi szkodzić i weźmiesz się do uczciwej pracy związkowej, niestety robisz to totalnie dalej czyli jak szkodziłeś tak dalej szkodzisz. Widzi mi się że pieniądze na Twoje + ekipy bilety został zmarnowane. Martwisz się o stratę 350 pln, przeanalizuj być może gdzie indziej można było zaoszczędzić.
Zawiodłem się na Tobie kolejny raz z bólem i krwawiącym sercem muszę to stwierdzić.