VII Forum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, 20-23.10.2016r.
    SP6OUJ. pisze:

Greg, przeczytałeś program Forum? Chyba nie. Czy jako zwykły cywil możesz tak sobie wejść na teren jednostki Formoza? Czy możesz sobie chodzić i fotografować w środku okręty podwodne? A może możesz sobie posiedzieć w kajucie radiooperatora na okręcie wojennym i przeglądać szyfry?
    Skąd wiesz kiedy i kto nas sprawdzał?

Kolego Arku, JWF, JWK, JWG i inne JW zwiedzają nawet przedszkolaki. Nie ma w tym nic szczególnego - zwykła działalność promocyjna. Jednostki posiadają komórki które organizują tego typu przedsięwzięcia. Wystarczyło napisać że zwiedzałem to i tamto i być może ktoś by pozazdrościł zamiast wzbudzać uśmiech politowania obowiązkiem zachowania tajemnicy wesoły
Nikt młodzieży szkolnej nie każe podpisywać po zwiedzaniu żadnych zobowiązań wesoły
Niczego niejawnego Kolega nie zobaczył, chyba że razem ze zrekonstruowanym mundurem zrekonstruował Kolega poświadczenie bezpieczeństwa wesoły o odpowiedniej klauzuli a i to tak naprawdę do niczego nie upoważnia.