VII Forum Organizacji Pozarządowych
Gdynia, 20-23.10.2016r.
Greg, nie będę wymieniał, bo obowiązuje mnie tajemnica. W miejscy, gdzie nas zabrano był zakaz nagrywania dźwięku i robienia zdjęć. Mogę za to wymienić zwiedzanie okrętów podwodnych czy floty wojennej RP.

Co do odpłatnych szkoleń oferowanych przez PZK, to czegoś tu nie rozumiem. PZK chce szkolić żołnierzy czy obronę terytorialną albo klasy mundurowe na R-140 uzyskanych z MONu? To już żołnierze sami się szkolić nie mogą?
To ja się pytam, gdzie te R-140 są? Wszyscy będą się szkolili na jednej, co stoi u Jurka SLU?

Wg. prezentacji PZK ma niezawodną sieć, która zastąpi wszystkie służby, będzie działać jak nie będzie zasilania.
Szczęście JMRa że nie dało się zadać pytań, bo była by wielka kompromitacja. W sumie dobrze, że wyjechał przed zakończeniem, bo może by Ktoś zechciał sprawdzić karty. W ostatnim dniu było też szkolenie z rozliczania dotacji i to nie tylko MONowskich, lecz wszystkich. Widać PZK zna się na tym dobrze i szkoda było czasu na słuchanie.
Gdzieś tez pojawił się problem odsetek od dotacji, które trzeba było zwrócić (chodziło o PZK), co podniósł reprezentant PL CB Radio.
Jednak prawo obowiązuje wszystkich, PZK też.