6. Konferencja ARISS w Polsce
    sq3ook pisze:

Działa już formularz rejestracyjny na 6 Ogólnopolską Konferencję Uczestników i Sympatyków Programu ARISS.
    Zapraszamy nauczycieli i uczniów oraz krótkofalowców, którzy są zainteresowani zorganizowaniem łączności radiowej z astronautą przebywającym na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Zapraszamy też wszystkich tych, którzy już uczestniczyli w tej fascynującej przygodzie i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniem.
    Organizatorami konferencji są: Polski Związek Krótkofalowców, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły "ZAP - Edukacja", Ostrowski Klub Krótkofalowców SP3POW, Grupa ARISS w Polsce przy wsparciu organizacyjnym m. in. ARISS Europe oraz Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Honorowy patronat nad konferencją objęli Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Starosta Ostrowski. Honorowym przewodniczącym konferencji został Gaston Bertels ON4WF Mentor ARISS Europa.
    Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji wśród nauczycieli i uczniów.
    Zapraszamy na stronę internetową konferencji: http://ariss.pzk.org.pl
    Armand SP3QFE i Sławek SQ3OOK

OK! - VI Ogólnopolska Konferencja Uczestników i Sympatyków Programu ARISS w Polsce zakończyła się w minioną sobotę (22.10.2016) więc może autor wątku zaprezentuje kolegom skrót z tego wydarzenia?

Będziemy wdzięczni!