Strona PZK
Propozycje
    SQ9APD pisze:

Danielu, powstaje pytanie, czy jest sens robić coś takiego dla prywatnej strony, gdzie masz raczej mało informacji czy aktualizacja jeszcze raczej rzadka. Szkoda czasu na zabawę - nie bronię tych Kolegów, ale nie oceniajmy zbyt pochopnie.

SQ9APD pisze:

Zgadzam się co do strony PZK, ale przyczepiłeś się prywatnych stron. Nie sądzę, żeby ktoś zapamiętale na smartphonie oglądał "wizytówki" www.

Bartek - nie przyczepiłem się tylko zwróciłem uwagę, że wiele stron krótkofalowców (tych prywatnych) wygląda wręcz tragicznie choć osoby które je administrują zajmują się często projektowaniem stron www.

Piszesz: Nie sądzę, szkoda czasu na zabawę - właśnie przez takie dywagacje każdy temat podany tu na forum kończy się przekomarzaniem, później kłótnią i finalnie osoba zakładająca wątek nie co robić dalej.

Jako informatyk (http://sq9apd.qrz.pl/) powinieneś wiedzieć - że strona internetowa jest wizytówką bez względu czy osoby prywatnej czy firmy. Koniec, kropka.