Strona PZK
Propozycje
Ździebko się nie zgadzam z Tobą Jurku. Zarząd powołał jakąś tam komisję i mata i zróbta. Nie wiem co ma być zrobione? Czy tylko portal internetowy, czy system informatyczny bo to spora różnica. Program komputerowy jakikolwiek powstaje przy współpracy zamawiającego i twórcy. Ta współpraca musi się odbywać od samego początku, a nie polegać na końcowej ocenie projektu. Audyt to nazywają. Zarząd który niewiele się zmienił już raz oceniał projekt Dyrektora Generalnego i to wpędziło PZK w astronomiczne koszta za miernej jakości produkt.
Proponuję szanować tych co chcą to zrobić za darmochę (np.canis_lupus) i udzielić im wszelkich informacji o które pytają. Koszta na pewno będą jakieś bo to sprzęt pewnie trzeba wymienić itp. No i co chłopak ma się napracować nad projektem za friko, a przewielebny Zarząd powie że jest ble albo nie chodzi na sprzęcie który ma PZK.
Ocena przez Zarząd i Członków to ostatni etap robi się po wdrożeniu. Program w odróżnieniu od platformy sprzętowej jest elastyczny i zawsze można go dostosować do widzimisię Zarządu oraz Członków. Proszę pisz Członków z dużej litery skoro piszesz Prezes i Zarząd. Czuję się w PZK jako coś gorszego niż Zarząd i Prezes i chyba przestanę być PZK. I więcej szacunku dla tych co chcą zrobić coś dla PZK bez wynagrodzenia nawet jeśli są z poza PZK. Lepiej się zająć tymi co pobierali pensyjki z PZK choć są członkami PZK i złamali statut, albo zmieć statut. Pwinni być wywaleni z PZK dożywotnio a nie zasiadać w Prezydium.


  PRZEJDŹ NA FORUM