Strona PZK
Propozycje
  wbielak pisze:

   spike_sp9nj pisze:

   Pierwsza wersja, dwie kolumny to podwójny problem.

  To nie problem.
  Nawet wygodniej potem na mobile.


  spike_sp9nj pisze:


  Bardzo mi podoba się podział "wydarzyło się/wydarzy się", to byłaby klasa. Rozumiem, że posty miałyby czas "expire" po którym same trafiają do historii.


Tak. Dokładnie tak. I wpadałyby tam też w odpowiednim momecie więc można nawet z wyprzedzeniem dodawać przypomnienia o zawodach. Choćby i automatycznie a potem po zawodach uzupełniać.
  spike_sp9nj pisze:


  Komunikaty PZK to duperele które nie zasługują na miejsce w tym miejscu. To byłyby takie "sticked notes" wyświetlane zawsze... nie ma potrzeby, do wywalenia do menu górnego.

Obecnie to jest główny content więc uznałem za ważne.

  spike_sp9nj pisze:


  Czy dałoby się w takim układzie spowodować, żeby adminami konkretnych itemów w górnym menu mogli być różni ludzie? W sensie, że za każdy dział są odpowiedzialne pewne osoby lub grupy osób?


Oczywiście. [/quote]

No to jest super, bo myślałem, że dwie kolumny własnie na mobilach będą wymagać specjalnej troski. A na zwykłych kompach wygląda to bardziej profi albo artistic oczko

Podział było/będzie z expirem (i jak rozumiem - datą objawienia na dodatek) jest genialny. Komunikaty PZK w takim razie zostawiłbym jak w drugiej wersji - ostatni jest na wierchu, na dwie kolumny cuzamen, reszta komunikatów na menu górne, gdzie publikator komunikatów sobie będzie sobie sam tym zarządzał i odpowidał. Nie wpychałbym ich w świetny podział "na to co ma być i było" (na to trzecie miejsce). Miejsce w panelu górnym i 100px pod nim dla skrótu ostatniego komunikatu i jest super. Jak kilka osób będzie odpowiadało za content, to komunikaty przestaną być "głowną treścią". Acz, skoro portal PZK jest oficjalnym medium, muszą mieć specjalne miejsce. To niech mają pod menu te 100px wysokości uprzywilejowanego miejsca parkingowego dla kalek.


  PRZEJDŹ NA FORUM