Nowy Prezes Waldemar
wiwat !
AKI przepraszam, że Waldemar nie dotrzymał słowa. Ja go chyba sobie wypożyczę, bo to jest człowiek, któremu się wydaje, że ogarnie wszystko szybko - i to jest jego wada. To nie jest tak, że z premedytacją czegoś nie zrobi, po prostu - zupełnie jak ja - pomyśli "ooo za dwa tygodnie to na pewno już to zredaguję". A tu dupa, bo zredagować trzeba tak, żeby takie AKIe się nie przypieprzyły do przecinków.

To samo mam z ELĄ, cały czas posrany, że jak się coś zrobi nowego, to zbierze cięgi: "że nie jest jak zawsze, chociaż zawsze było do dupy to teraz jest inaczej i nie wiemy czy jest do dupy i to nas bardzo denerwuje" - ja mu mówię - rób tak jak ja - swoje, i olej innych, ostateczna odpowiedź zawsze brzmi "nie podoba się? zrób sam lepiej". A zapewniam że nawet ELA ma przewalone bo ma w spadku durnowaty phpfusion. A propos, kalendarz 2016, jakoś wspólnymi siłami upchnięty w durnowaty CMS jest tu: https://pzk.org.pl/viewpage.php?page_id=21

Najlepiej czują się ludzie, którzy żadnych zobowiązań nie podjęli. Pozdrawiam Zepsół ZiPoR (PiKO jakoś sobie radzi po odejściu ENO) Ja, Koordynator, siadam do kalendarza i dysput o zawodach 2017.


  PRZEJDŹ NA FORUM