D-STAR czy FUSION
    sp9acq pisze:    Nieprawda, wielokrotnie zdarzało się, że ja i Koledzy nadawaliśmy a na Ircddb (a konkretnie ta baza SQL) nie zawierała wpisów z naszej aktywności. A przecież stamtąd pobierasz dane do swojego dashboardu.

    Poza tym jak się odhaczy ircddb w ustawieniach i dokona odpowiednich wpisów to można uformować całkiem prywatną sieć - przecież Wiesz.


Filozofujesz.
To że czasami nie działa to nie jest argument mówiący o tym że nie można wyciągnąć na podstawie tych danych jakiś wniosków. W 99% działa poprawnie i dane są rzetelne.
Poza tym tworzenie prywatnej sieci funkcjonuje w teorii, ponieważ nikt tego nie robi.

I do czego w końcu zmierzasz takim wpisem. Chcesz mi udowodnić, że ruch w sieci cyfrowej jest bardzo duży tylko nigdzie tego nie widać i nie słychać? Czy coś innego?

Bo jak pewnie widać od wielu postów głównym moim zarzutem pod kontem cyfrówek jest fakt, że tam prawie nikt nie gada.
I twierdzę, że stary pospolity FM połączony w sieć FM-Link ma znacznie większy potencjał niż te cyfrówki.
I owszem zmieniłem zdanie bo kiedyś uważałem że D-Star jest rozwojowy, ale nowe doświadczenia jakie posiadam zweryfikowały mój pogląd. Kierunek w którym rozwój sieci cyfrowych idzie daje mi podstawy sądzić, że to kierunek do samozagłady tych systemów.

Ty natomiast za wszelką cenę zmanipulowanymi informacjami chcesz wszystkim udowodnić że jest inaczej, że jest super. A to nieprawda.

4 miesiące temu Artur SP5QWK tutaj na forum napisał, że daje rok dla wiresx. Byłeś wówczas pewien i się naśmiewałeś z niego, że to nie prawda. I jak to wygląda teraz po 4 miesiącach? A jak będzie wyglądać za kolejne 8? Nie będę nic sugerował sam sobie odpowiedz na to pytanie. I to jest właśnie początek, żeby nie powiedzieć koniec, samozagłady cyfry.

Chyba że kierunek rozwoju się zmieni i zamiast pokazywania zmanipulowanych wad jednego i zmanipulowane chwalenie drugiego się skończy, a rozpocznie się praca nad prawdziwą integracją tych systemów, nie pseudo linków, ale faktyczną integracją to wówczas można mówić o prawdziwym rozwoju cyfry. Póki co któryś z nich przetrwa i będzie wegetował. Pozostałe skończą swój żywot.


  PRZEJDŹ NA FORUM