Egzamin na klasę C
lekko się pogubiłem :)
    SP6NET pisze:

SP6IX pisze:

To właśnie twoje zachowanie hańbi nasze społeczeństwo krótkofalarskie,znudził Ci się HF,VHF tak jak piszesz,jeździsz gdzieś na górki i plujesz do sitka a sam opluwasz tych ,że robią to co lubią,przecież to jest każdego indywidualna sprawa co robi w tym szerokim spectrum naszego hobby,to że pokłóciłeś się ze wszystkimi sąsiadami w Bardzie ,że zakłócasz im wszystko co można łacznie z lodówkami i musisz jeździć poza wioskę to twoja sprawa,żyj jak chcesz i daj żyć innym,i nie TROLUJ więcej wypowiedzi bo to jest żenada.

Jak widzę nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem jak widzisz ja znalazłem swoją działkę bo mam takie a nie inne warunki mieszkaniowe .A co do trollowania to raczej popatrz na siebie a potem dyskutuj ,nas w Bado jest tylko dwóch i moja YL ,ten kolega pracuje i nie ma czasu na wyjazdy ze mną a nawet nie wiem czy interesuje się w tym stopniu UKFem co ja .Jeżeli ja hańbie to społeczeństwo to ty na pewno jesteś guru tego regionu bo nie robisz nic tylko bardzo nie mądrze dyskutujesz i mam pytanie do ciebie >kiedy byłeś ostatni raz na spotkaniu integracyjnym w rejonie Nowej Rudy?< .Nie robiąc nic jesteś chyba gorszym szkodnikiem jak ja.